Puffy
10 YIL GARANTİ
%96 TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ
YATAŞ GRUP GÜVENCESİ
KONFORLU VE VERİMLİ UYKU
10 YIL GARANTİ
%96 TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ
YATAŞ GRUP GÜVENCESİ
KONFORLU VE VERİMLİ UYKU
Sporcular İçin
MÜKEMMEL SEÇİM
Tüm Yüzeyde
DENGELİ BASINÇ DAĞILIMI
Uykuyu Kolaylaştıran
SERİN YÜZEY
LactiTech+ Teknolojisi ile
KAS AĞRILARINI AZALTMA
Sporcular için özel olarak tasarlanmış Winners’ Sleep yatak, sporcuların ihtiyaç duyduğu uyku koşullarını bir araya getirerek konforlu ve verimli bir uyku ortamı sunar.
Hemen Satın Al
Türkiye’nin İlk GelGrid Teknolojili Yatağı
GelGrid teknolojisi; Visko, lateks veya sünger teknolojilerinden farklı olarak uyku teknolojisindeki en önemli yeniliklerden biridir. Özel teknoloji kullanılarak tasarlanmış, yüksek elastik özelliği sayesinde vücut yapısına anında uyum sağlayabilen ızgara yapısına sahiptir. 10+ yıl boyunca esnekliğini koruyarak uzun vadeli dayanıklılık sunar. Vücut ısısını hapsetmeyen özelliğiyle; ısının dengeli bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. İnsan sağlığını ve çevreyi koruyan özelliklere sahiptir.
MAKSİMUM KONFOR
GelGrid teknolojisi, özgün ızgara yapısı sayesinde vücut hareketlerine anında tepki vererek minimum basınç ile maksimum konfor sağlar.
BENZERSİZ DESTEK
Vücut basıncını tüm yüzeye eşit dağıtarak mükemmel destek sunarken omurgaya doğru desteği verir.
MÜKEMMEL UYUM
Nasıl uyursanız uyuyun, sırtınızı ve omurganızı destekleyecek kadar güçlü, vücudunuzun şekline uyum sağlayacak kadar da yumuşaktır.
Win. Sleep. Repeat.
Türkiye’de ilk ve tek Gelgrid teknolojisine sahip yatak olan Winners’ Sleep, benzersiz tasarımı ve teknolojisiyle alışılagelmiş yatak konforlarının üzerinde; bambaşka bir deneyim sunar.
Hem Dinlen Hem de Yenilen
Spordan sonra çizgili kasların oksijensiz solunum yaparak laktik asit biriktirmesiyle kaslarda oluşan ağrılar çoğalır. Laktik Asit birikmesinden kaynaklanan ağrı, oksijen eksikliğinin giderilmesiyle azalır. Winners’ Sleep kumaşında bulunan LactiTech+ teknolojisi ile kaslarda biriken laktik asit miktarını azaltarak, kas ağrılarını azaltmaya yardımcı olur.
KAS YORGUNLUĞUNU AZALTAN PATENTLİ TEKNOLOJİ
OKSİJEN EKSİKLİĞİNİ AZALTARAK LAKTİK ASİDİ UZAKLAŞTIRIR
KAS GERGİNLİĞİNİ AZALTIR
Serinletici Etkili Cool Kumaş ile İdeal Sıcaklık, İdeal Uyku
Yatakta kullanılan serinletici etkili Cool kumaşı sayesinde vücut dolaşım sisteminin çalışması hızlanır. Böylece enerji ihtiyacının azalmasıyla birlikte, hücrelerdeki laktik asidin birikimi önlenir. Serinlik hissi sayesinde melatonin hormonunu yükselterek derin uykuya geçişi hızlandırır. Uykuda dönmeleri azaltarak verimli uyku sunar.
SOĞUTUCU ETKİLİ KUMAŞ İLE SERİN UYKU

HIZLI UYKUYA DALMAYA YARDIMCI

ISI KONTROLÜ İLE VÜCUT ISISINI DENGELER

ProPocket 2.1™  Özel Yay Teknolojisi

Birbirinden bağımsız çalışabilen ProPocket 2.1 özel yay teknolojisi vücudun basınç yaptığı bölgelere anında tepki vererek doğru desteği sağlar. Uyku esnasında partnerinizin hareketlerini hissetmenizi engeller ve uykunuzun bölünmesinin önüne geçer. Aynı zamanda ProPocket 2.1 özel yay teknolojisinde kullanılan ekstra kalın teller yatağın dayanıklılığını artırırken, daha konforlu bir yüzey sunar.

3D Spacer Kumaş ile Nefes Alan Tasarım

Yatağın yan tasarımında kullanılan özel Spacer kumaş, 3 boyutlu yapısı sayesinde hava geçirgenliğine imkan verir. İnce ve çapraz bağlanmış iplikleriyle gözenekli yapısı bulunan Spacer kumaş; esnekliği, terletmemesi ve ısıyı dengelemesi sayesinde standart yatak kumaşlarına oranla çok daha fazla hava akışı sağlar. Bu sebeple yatağın nefes almasını kolaylaştırırken ideal nem dengesini korur.
Uykunda Sağlığını Geri Kazan
İncele

220 cm Özel Boy Ölçüsü

Uzun boylu insanlar standart yatak ölçülerini kullanırken sorun yaşamaktadır. Winners’ Sleep Yatak; tek ve çift kişilik ölçülerde, 220 cm özel boy ölçüsü alternatifi ile uzun boya sahip tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ürünleri İncele